Konferencje

Zapraszamy na konferencję "Finanse po Bożemu", którą poprowadzą: Elżbieta i Mirosław Wrotek.

Są małżeństwem od 1988 roku, rodzicami pełnoletnich bliźniaków. Związani z Ruchem Światło-Życie, członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, służą małżeństwom w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, między innymi organizując i prowadząc rekolekcje dla małżeństw na temat „Jedność małżeńska a finanse” oraz seminarium „Finanse po Bożemu”. Są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown oraz kursy dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”, spotkania biblijne z cyklu „Boże rozwiązania” oraz wykłady dla rodziców na temat: „Jak wychowywać dzieci do odpowiedzialności finansowej”. Piszą artykuły do kwartalnika „List DK”.

Elżbieta Wrotek - jest absolwentką Politechniki Warszawskiej wydziałów: Inżynierii Lądowej oraz Szkoły Biznesu. Pracowała zawodowo jako inżynier budownictwa drogowego, nauczyciel w technikum, konsultant w banku inwestycyjnym oraz asystentka prezesa w firmie handlowej. Obecnie jest trenerem rozwoju osobistego posługującym się Kompasem Kariery Crown oraz PID, redaktorem parafialnego tygodnika „Klimaty św. Anny”, autorką książek pt. „Pułapki na drodze do wolności finansowej” i „Jedność małżeńska a finanse”. Od 2014 roku jest członkiem Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich.

Mirosław Wrotek - jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych począwszy od front-line do wyższych stanowisk kierowniczych. Prowadził własną działalność gospodarczą, kierował departamentami sprzedaży, zarządzał firmą, obecnie jest managerem w firmie telekomunikacyjnej.

Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.